Team

Kennismaken

Wilt u met ons kennismaken? We vertellen u graag persoonlijk over onze visie op de zuivelhandel. Neem in dat geval contact met ons op.

Ons team

Ons team van ervaren professionals staat altijd klaar om u te helpen:

Trade

Naam: Johan Kaashoek
Functie: Director/Trader
+31 318 695 461
johan@melkweg.com

Naam: Peter Bontan
Functie: Trader
+31 318 695 463
peter@melkweg.com

Naam: Gijs de Boer
Functie: Trader
+31 318 695 462
gijs@melkweg.com

Naam: Iskander van der Meulen
Functie: Trader
+31 318 69 54 60
iskander@melkweg.com

Naam: Daniel Etongo
Functie: Trader
+31 318 69 54 68
daniel@melkweg.com

Naam: Wido van Dijk
Functie: Trader
+31 318 695 465
wido@melkweg.com

Naam: Abdullah Laghzaoui
Functie: Trader
+31 6 25 17 41 91 
abdullah@melkweg.com

Logistics

Naam: Wilma Post
Functie: Logistics
+31 318 695 469
wilma@melkweg.com

Naam: Ineke van Leeuwen
Functie: Logistics
+31 318 697 891
ineke@melkweg.com

Naam: Marco de Bruin
Functie: Logistics
+31 318 695 471
marco@melkweg.com

Naam: Robbert Le Doux
Functie: Logistics
+31 318 695 472
robbert@melkweg.com

Naam: Jan Willem Vink
Functie: Logistics
+31 318 695 473
janwillem@melkweg.com

Naam: Petra Fransen
Functie: Logistics
+31 318 695 483
petra@melkweg.com

Naam: Francina Ruttenberg
Functie: Logistics
+31 318 695 470
francina@melkweg.com

Naam: Justyna Zytkowiak
Functie: Logistics
+31 318 695 484
Justyna.Zytkowiak@melkweg.com

Naam: Ali Afennich
Functie: Logistics
+31 318 695 464
ali.afennich@melkweg.com 

Finance

Naam: Martin Rijnbende
Functie: Controller
+31 318 695 481
martin@melkweg.com

Naam: Rosalie Bouman
Functie: Administratie
+31 318 695 482
rosalie@melkweg.com

Naam: Carla Weber
Functie: Administratie
+31 318 695 474
carla@melkweg.com

Naam: Saskia van de Haar 
Functie: Administratie
+31 318 695 401
saskia@melkweg.com

 

Quality management

Naam: Luc Pouw
Functie: Quality Management
+31 318 695 495
luc@melkweg.com

Trade Support

Naam: Willy den Hartog
Functie: Management Assistent
+31 318 695 495
trade@melkweg.com

  • Deze site maakt gebruik van cookies
  • Verberg deze melding