Team

Kennismaken?

Wilt u eens met ons kennismaken? We vertellen u graag persoonlijk over onze visie op de zuivelhandel. Neemt u in dat geval contact met ons op.

Ons team

Het volgende team van ervaren professionals staat dagelijks voor u klaar.

Trade

Naam: Johan Kaashoek
Functie: Director/Trader
+31 318 695 461
johan@melkweg.com

Naam: Peter Bontan
Functie: Trader
+31 318 695 463
peter@melkweg.com

Naam: Gijs de Boer
Functie: Trader
+31 318 695 462
gijs@melkweg.com

Naam: Iskander van der Meulen
Functie: Trader
+31 318 69 54 60
iskander@melkweg.com

Naam: Daniel Etongo
Functie: Trader
+31 318 69 54 68
daniel@melkweg.com

Naam: Wido van Dijk
Functie: Trader
+31 318 695 463
wido@melkweg.com

Logistics

Naam: Wilma Post
Functie: Logistics
+31 318 695 469
wilma@melkweg.com

Naam: Ineke van 
Leeuwen
Functie: Logistics
+31 318 697 891
ineke@melkweg.com

Naam: Marco de Bruin
Functie: Logistics
+31 318 695 471
marco@melkweg.com

Naam: Robbert Le Doux
Functie: Logistics
+31 318 695 472
robbert@melkweg.com

Naam: Jan Willem Vink
Functie: Logistics
+31 318 695 473
JanWillem.Vink@melkweg.com

Name: Carla Weber
Job title: Logistics
+31 318 695 470
carla@melkweg.com

Finance

Naam: Martin Rijnbende
Functie: Controller
+31 318 695 481
martin@melkweg.com

Naam: Rosalie Bouman
Functie: Accountant
+31 318 695 482
rosalie@melkweg.com

Naam: Joop Straver
Functie: Controller
+31 318 695 481
joop@melkweg.com

Quality management

Naam: Luc Pouw
Functie: Quality Management
+31 318 695 495
luc@melkweg.com

Secretary

Naam: Willy den Hartog
Functie: Receptie 
+31 318 695 495
trade@melkweg.com

Naam: Nigel den Hartog
Functie: Receptie
+31 318 695 490
nigel@melkweg.com

  • Deze site maakt gebruik van cookies
  • Verberg deze melding